Lirio De Sevilla Apartment With A Pool In The Old Town
Sevilla
Gallerij tonen
Overzicht
Overzicht
Galerij
Locatie
Kamers
Voorzieningen
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
8.2 Heel goed
5 beoordelingen
Lirio De Sevilla Apartment With A Pool In The Old Town
Lirio 8 Bajo C, Sevilla, Spanje
Kaart weergeven
Lirio De Sevilla Apartment With A Pool In The Old Town van 65 m² ligt in de Casco Antiguo wijk van Sevilla, op 8 minuten lopen van het Centro de Interpretación Judería de Sevilla en biedt ruimte aan maximaal 3 gasten.
Het 1-badkamer appartement heeft een eersteklas locatie op slechts 400 meter verwijderd van het Museo del Baile Flamenco en binnen het bereik van metrostation Prado de San Sebastián. Dit appartement is op alleen 1 km verwijderd van het Koninklijk Paleis van Sevilla, op 5 minuten wandelafstand van Casa de Pilatos gelegen. Binnen een paar straten van Lirio De Sevilla Apartment With A Pool In The Old Town vindt u Plaza de España.
Dit appartement komt met een complete keuken, waar gasten hun maaltijden kunnen koken. Deze accommodatie is te bereiken op loopafstand van slechts 5 minuten van La Florida bushalte.
+ Meer- Minder
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
Zwembad
Kindvriendelijk
Airconditioning
Geen dieren toegestaan
+ Meer
Galerij
Kaart
Toeristische attracties in
Sevilla
Bezienswaardigheden
Plaza de Toros de la Real - 1 km
Puente de Isabel II - 1,1 km
Wijk Los Remedios - 1,8 km
El Palenque - 2,1 km
Isla Magica - 2 km
Los Arcos - 3,9 km
Olympisch Stadion - 3,4 km
Voetbalstadion Sevilla FC - 3,7 km
Kathedraal van Sevilla - 600 m
Luchthavens
Luchthaven Sevilla-San Pablo - 10 km
Treinstations
Santa Justa Station - 1,2 km
Kamers en beschikbaarheid
Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Waar vinden we Lirio De Sevilla Apartment With A Pool In The Old Town?
Lirio De Sevilla Apartment With A Pool In The Old Town bevindt zichde Casco Antiguo wijk, op 8 minuten wandelen van het Centro de Interpretación Judería de Sevilla.
❓
Welke beroemde bezienswaardigheden liggen er in de buurt van Lirio De Sevilla Apartment With A Pool In The Old Town?
Als je kiest voor een verblijf in Lirio De Sevilla Apartment With A Pool In The Old Town, zorg er dan voor dat je de belangrijkste bezienswaardigheden van Sevilla verkent, waaronder het Centro de Interpretación Judería de Sevilla (650 m) en Plaza de España, gunstig gesitueerd op slechts 1 km hier vandaan.
❓
Wat is de prijs van een overnachting in Lirio De Sevilla Apartment With A Pool In The Old Town?
De prijs voor een overnachting in Lirio De Sevilla Apartment With A Pool In The Old Town begint bij €164.
❓
Heeft Lirio De Sevilla Apartment With A Pool In The Old Town keukenvoorzieningen?
Ja, Lirio De Sevilla Apartment With A Pool In The Old Town is uitgerust met een complete keuken en is voorzien van koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, keukengerei.
❓
Welke badkamervoorzieningen vinden we in Lirio De Sevilla Apartment With A Pool In The Old Town?
Lirio De Sevilla Apartment With A Pool In The Old Town heeft een badkamer compleet met een haardroger.